Pazara kadar değil mezara kadar!

Spor 17 Aralık 2021 17:47
Videoyu Aç Pazara kadar değil mezara kadar!
A
a

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği, Es Es-Ankara Demir maçı öncesi şehre çağrı yaptı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tüm şehri maraton tribününde tek ses olmaya davet eden ETB’nin açıklamaları şu şekilde;
 
Armamızı yalnız bırakmıyoruz
“Yarım asrımızı geçtiğimiz son yıllarda işler bizim adımıza hiç de iyi gitmiyor. Yıllar sonra büyük bir heyecanla çıktığımız Süper Lig’den büyük bir hızla düştük ve büyük bir borç yükü sırtımıza yüklendi, Sorumlularını hepimiz biliyoruz. Ama birilerinin yaptığı ihanetler yüzünden armamıza küsmeden hala direnmeye devam ediyoruz. Çok daha iyi biliyoruz ki; işler bu haldeyken bile, şehrini siyah kırmızıya boyayan sevdasını yalnız bırakmayan bizler, Çocuklarımıza dilden dile anlatacakları destansı hikayeler bırakıyoruz. Daha güçlü geri dönmek adına ait olduğumuz tribünleri terketmiyoruz. Hafızalara kazınsın diye daha gür bağırıyoruz. Bu ülkenin en büyük taraftarı olduğumuzu göstermek için şanlı armamızı yalnız bırakmıyoruz.”
 
Sizler seyirci mi kalacaksınız?
“Tüm şehre soruyoruz, büyüğüne, küçüğüne, gencine, yaşlısına, zenginine yoksuluna, bizler hafta sonu oynanacak olan Eskişehirspor-Ankara Demirspor mücadelesinde taraftar olarak orada olacağız peki siz seyirci mi kalacaksınız? Uzun yıllar sonra bilet gelirleri tamamen kulübe kalıyor. Gelin hem takıma maddi destek hem de tribünde nefes olun. Tüm Eskişehirspor arma sevdalılarını tüm tayfa ve oluşumlarını bu maçta sahadaki kardeşlerimize nefes olmak için Maraton tribünde tek ses olmaya, ilk yarı içerde oynayacağımız son maçta mutlak 3 puan almak için kenetlenmeye davet ediyorum. Marş söylemeden ölmek bize yakışır mı?”
 
Bilet satışı sürüyor
Diğer taraftan Eskişehirspor-Ankara Demirspor maçı için Vip 50, Maraton 25, Kale Arkası 15 TL’den satılan biletler, bugün Hamamyolu Yediler Parkında bulunan gişeden, yarın ise stadyumdaki bilet gişesinden satılmaya devam edecek.
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir