Europen 09 2022 Desktop

PİŞMİŞ TOPRAKTA MUHTEŞEM GECE...

Gündem 6 Eylül 2022 14:37
Videoyu Aç PİŞMİŞ TOPRAKTA MUHTEŞEM GECE...
A
a

Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 15.’si düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu ile birlikte konser programları da başladı. İlk konser programında Bülent Özdemir & Gökçe, Eskişehirlilere bir akşam yaşattı.

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu, her zaman olduğu gibi bu yıl da Eskişehirlilere müzik ziyafeti sunuyor. Açılış töreni ile birlikte etkinliğin ilk konserinde Bülent Özdemir & Gökçe, Eski Eti Fabrikası’nda Eskişehirli müzikseverler ile buluştu. Konser programında Bülent Özdemir ve Gökçe ikilisi, birbirinden keyifli şarkılar ile katılımcıların beğenisini kazandı. Konser sonunda sahneye çıkan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da sanatçılara teşekkür ederek çiçek takdim etti.

KONSERLER DEVAM EDECEK
Sempozyum kapsamında, 7 Eylül’de Legends, 9 Eylül’de Mesut Girgin, 10 Eylül’de Eypio (Vega AVM), 11 Eylül’de Coşkun Sabah, 12 Eylül’de Özge Nur Altaş, 13 Eylül’de Zeynep Ulusoy, 14 Eylül’de Eko Şov ve Halk Dansları, 15 Eylül’de İlyasolog, 17 Eylül’de ise Vedat Sakman (Özdilek AVM yanı) Eskişehirliler ile buluşacak. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de tüm Eskişehir sakinlerini sempozyum etkinlikleri ve konser programlarına davet etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat