Europen 09 2022 Desktop

PTT’DE 182. YIL GURURU

Gündem 24 Ekim 2022 15:32
Videoyu Aç PTT’DE 182. YIL GURURU
A
a

Vali Erol Ayyıldız, Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi’nin (PTT) kuruluşunun 182. yıl dönümü münasebetiyle PTT Eskişehir Baş Müdürü Tufan Üner ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ayyıldız, “Hizmet noktasında milletimizin gönlünde önemli bir kuruluş olarak görülen PTT’nin 182. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.” diye konuştu. Sürekli kendini yenileyen PTT’nin sadece haberleşme ve kargo hizmetleri ile değil birçok hizmeti de bünyesinde barındırdığını hatırlatan Vali Ayyıldız, her türlü teknolojik imkanlara sahip olan Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın ülkemizin her noktasına hizmet götüren önemli bir kuruluş olduğunu söyledi. Vali Ayyıldız, Başmüdür Üner’e ve personeline başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisinde bulundu.
Kurumun yaptığı çalışmalar ve kuruluş yıldönümü münasebetiyle yapılacak olan etkinlikler hakkında bilgiler veren PTT Başmüdürü Üner ise, Ziyareti kabulden dolayı Vali Ayyıldız’a teşekkür etti. PTT Başmüdürü Üner “Türkiye’nin her noktasına hizmet götüren PTT AŞ, geçmişten edindiği tecrübesi ile günümüz teknolojilerini birleştiriyor ve sorumlu oldukları tüm alanlarda modern çalışma prensipleri ile her geçen gün sayısı artan yeni konsept iş yerlerinde faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmektedir.” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat