RUMELİLİ İŞ İNSANLARINDAN MİLAS’A YARDIM ELİ

Gündem 24 Ağustos 2021 16:06
Videoyu Aç RUMELİLİ İŞ İNSANLARINDAN MİLAS’A YARDIM ELİ
A
a

Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği ülkemizin yaşadığı orman yangınları sonrası yaraların sarılması için bölgeye yardım eli uzattı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Muğla Milas Belediyesi ile gerçekleştirilen görüşme sonrası yangın mağdurları için bölgeye buzdolabı, derin dondurucu ve set üstü ocaktan oluşan yardım kamyonu gönderen ERİAD ayrıca yaşanabilecek felaketler için jeneratör, baş üzeri aydınlatma, N95 maske ve eldiven desteği ile Eskişehir’de Milas’a dayanışma köprüsü oldu.
Ülkemizde yaşanan doğal afetler sonucu oluşan zararın el birliğiyle sarılacağını belirten Eskişehir Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Başkanı İbrahim Durgut “Derneğimizin duyarlı üyeleri çağrımıza kulak vererek çok kısa bir sürede ihtiyaçları temin etti. Bölgeye gönderilen yardımları Milas Belediyesi’nin koordinasyonunda afette evleri zarar gören vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Yaşanan felaket bir kez daha gösterdi ki deprem, sel ve yangınlar konusunda hazırlık olmalıyız. Daha büyük doğal afetlerin yaşanmamasını temenni ediyor, bölgeye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Yangın bölgesinde yaşamını yitiren vatandaşlarımız ve yangın söndürme personellerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.  HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat