SAADET DERTLERİ DİNLİYOR

Gündem 26 Eylül 2021 15:48
Videoyu Aç SAADET DERTLERİ DİNLİYOR
A
a

Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Başkanlığı tarafından İki Eylül Caddesi’ne dert duvarı kuruldu. Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Başkanlığı tarafından İki Eylül Caddesi’ne dert duvarı kuruldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Duvara dertlerini yazan Eskişehirlilerin bir kısmı iş isterken bir kısmı da kiraların düşürülmesini talep etti. Dert duvarı hakkında konuşan Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Başkanı Muhammed Ali Köse, genel merkezlerinin talimatıyla tüm Türkiye’de dert duvarı kurduklarını ve vatandaşları dinledikerini ifade etti.
Dert duvarının geçim ittifakı çalışması kapsamında oluşturulduğunu belirten Köse, “Eskişehir’de Tepebaşı ilçemizde başlattığımız dert duvarı da bunun başka bir versiyonu. Oldukça ilgi görüyor. İnsanların kendi hislerini açık ve net olarak özgürce yansıtsınlar diye dert duvarını kurduk. Gerçekten güzel ilgi var. Özgürce, hakaret içermeyen her şeyi yazabilirsiniz dediğimiz halde insanlar maalesef korkuyorlar ve yazamıyorlar. Dert tenceremiz var. Tencereye atıyorlar. Oraya da yazmış. ‘Yazacağım ama korkuyorum’ diye. Biz buna tercüman olmak adına, siz bunu sosyal medyada yazsanız başınıza iş açabilirsiniz. Ama dert duvarına yazın biz bunu sizin adınıza sosyal medyada paylaşalım ve genel merkezimize bildirmek üzere tercüman olalım diyoruz. Başka bir maksadımız yok. Maksadımız insanlara çözüm üretebilmek. Hem Türkiye’nin hem Eskişehir’in yerel sorunlarını görüyorsunuz. Yazsınlar istedik. Hem şehrimize hem ülkemize hayırlar getirir diye ümit ettik” diye konuştu. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat