Europen 09 2022 Desktop

SAĞLIKTA ÖNCÜYÜZ...

Gündem 4 Kasım 2022 15:03
Videoyu Aç SAĞLIKTA ÖNCÜYÜZ...
A
a

Eskişehir Fizyomer Terapia Kurucusu ve Tıbbi Direktörü Dr. Türkan Tünerir, Eskişehir’e gelen hastaların kente değer kattığını belirterek “Sağlık turizmini geliştirebilmek için kentin tüm kurum ve kuruluşlarının ortak çalışması çok önemlidir” dedi.

KATKI SAĞLIYORUZ
2015 yılında sağlık turizmi alanında BEBKA ile ortak bir proje geliştirdiklerini anlatan Dr. Tünerir, “Fizyomer olarak Sazova’daki binamızı en iyi donanımla hayata geçirip, buraya taşındığımızda BEBKA ile bu projeyi gerçekleştirdik. Öncesinden gelen 15 yıllık fizik tedavi ve rehabilitasyon tecrübemiz ile kendimizi dünyada duyurmamız gerektiğini düşündük çünkü kendi hastalarımızı başarı ile tedavi ettiğimiz gibi yurt dışındaki hastalara da bu iyi hizmeti sunmak istedik” dedi.

TAVSİYELER ADIMIZI DUYURDU
O zamandan bu yana her geçen gün artan bir taleple sağlık turizmine devam ettiklerini belirten Dr. Tünerir, “En önemlisi gelen kişiler bizi başkalarına tavsiye ederek adımızın duyulmasına katkı sundu. Çünkü burada hastalarımız fizik tedavi ve rehabilitasyon tedavilerimizin yanı sıra sanal gerçeklik, hidroterapi, robotik lazer gibi inovatif cihazlarımızdan da yararlanabiliyorlar” şeklinde konuştu. İHA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat