SANAT SÖYLEŞİLERİ DEVAM EDECEK!

Gündem 7 Aralık 2021 16:28
Videoyu Aç SANAT SÖYLEŞİLERİ DEVAM EDECEK!
A
a

Odunpazarı Modern Müze (OMM), İş Yatırım iş birliğiyle Ekim ayından başlayarak gerçekleştirdiği sürdürülebilirlik ve dijital sanat odaklı eğitim programlarına iki yeni başlık ekleyerek devam ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Cumartesi günü sanatseverlerle buluşurken “Yakın Gelecek” Podcast Serisi bugünden itibaren Spotify üzerinden dinlenebilir. Dijital Sanat Söyleşileri, çalışmalarıyla dikkat çeken Ebru Yetişkin, Candaş Şişman, Hande Şekerciler ve Arda Yalkın (HA:AR), Ferdi Alıcı (Ouchhh), Bager Akbay ve Ceren Taşkent Acarol’un katılımıyla OMM’da gerçekleşiyor. Kontenjan ile sınırlı, ücretsiz gerçekleşecek söyleşilere katılım için rezervasyon egitim@omm.art adresinden yapılabilir. Etkinlik programı ise şu şekilde: “Ebru Yetişkin - 11 Aralık Cumartesi saat 19.00, Candaş Şişman - 18 Aralık Cumartesi saat 19.00, Hande Şekerciler ve Arda Yalkın - 25 Aralık Cumartesi saat 19.00, Ferdi Alıcı - 8 Ocak Cumartesi saat 19.00, Bager Akbay - 15 Ocak Cumartesi saat 19.00,Ceren Taşkent Acarol - 22 Ocak Cumartesi saat 19.00.”

PERSPEKTİF SUNACAK
“Yakın Gelecek” Podcast serisi, aralarında Bego Demir (Bego Jeans Kurucusu), Eren Öztürk (S360 Stratejik Öğrenme ve Liderlik Direktörü), Işık Güner (Botanik Ressamı), Kıvılcım Pınar Kocabıyık (Yuvam Dünya Derneği Yönetim Kurulu Başkanı), Özgül Öztürk Aksu (Mimar) ve Türker Yücesoy (Vegan Kasap Limonita Kurucu Ortağı) gibi “sürdürülebilirlik” kavramına farklı noktalardan yaklaşan konuklarla, bu konu hakkında çeşitli perspektifler sunmayı hedefliyor. Serinin moderatörlüğünü OMM Editoryal Direktörü Büşra Erkara gerçekleştirecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir