Europen 09 2022 Desktop

SANAYİCİLERDEN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

Gündem 26 Ekim 2022 15:16
Videoyu Aç SANAYİCİLERDEN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET
A
a

Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş (ESO) ve yönetim kurulu üyeleri ile Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler (ETO) ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret ettiler.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretleri sürüyor. Büyükerşen ilk olarak geçtiğimiz günlerde genel kurulunu tamamlayarak tekrar Başkan seçilen Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan’ın da yer aldığı ziyarette, seçimlerini tamamlayan Sanayi Odası’nın çalışmaları hakkında Başkan Büyükerşen’e bilgi veren Kesikbaş, misafirperverliği nedeniyle Büyükerşen’e teşekkür etti.
Büyükerşen de nazik ziyaret nedeniyle Kesikbaş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.  Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Büyükerşen’e bir nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Güler, ETO’nun faaliyetleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Büyükerşen de tekrar göreve seçilmesi nedeniyle Güler ve ekibini kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.  Ziyaretler, günün anısına çektirilen fotoğraflar ile sona erdi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat