SANDIK GELECEK SORUNLAR ÇÖZÜLECEK!

Gündem 1 Haziran 2022 15:10
Videoyu Aç SANDIK GELECEK SORUNLAR ÇÖZÜLECEK!
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Çankaya-Ihlamurkent Mahallesi Alan Çalışmasına katıldı.

CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar, ilçe yöneticileri ve parti üyelerinin de katıldığı alan çalışmasında, Başkan Kurt ve Çınar, Çankaya ve lhlamurkent Mahallesini gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Rahmi Çınar ile birlikte Çankaya ve lhlamurkent Mahallesinde bulunan market, manav, kasap, kahvehane, restoran ve işyerlerini gezen Başkan Kurt, esnafın derdini ve çözüm önerilerini dinleyerek notlar aldı. “Derdinizi dinlemeye geldik, Bizden bir isteğiniz ya da talebiniz var mı?” diye soran Başkan Kurt, esnafı gezerken karşılaştıkları mahalle sakinleri ile sohbet etti. Başkan Kurt ve Çınar gittikleri mahallelerde kiminle konuşursa konuşsun esnafın da mahallelinin de ortak sorunu; ekonomik kriz, hayat pahalılığı, gıda fiyatlarının yüksekliği ve işsizlik. 

“FİYATLAR EL YAKIYOR”
Türkiye’nin ciddi bir yoksulluk ve yönetilememe krizi ile karşı karşıya olduğunu kaydeden Başkan Kurt, “Uzun süredir CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar ile birlikte Odunpazarı’nda bulunan mahallelerimizi geziyor, esnafla, hemşehrilerimizle sohbet ediyoruz. Hemşehrilerimizin derdini, sıkıntısını dinliyoruz. Zamlar, faturalar, kiralar… Herkesin sorunu ortak, geçinemiyoruz diyorlar. Kimse ay sonunu getiremiyor. Pazarlarda, marketlerde, manavlarda, kasaplarda fiyatlar el yakıyor. İnsanlar karnını doyurma derdinde. Bu durumun da tek sorumlusu siyasal iktidar, onların yanlış ekonomi, tarım, yönetim politikaları. Bu sorunların tek çözümü de sandık. Sandık gelecek ve hemşehrilerimiz, halkımız bu sorunu çözecek” dedi. HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir