Europen 09 2022 Desktop

SATRANÇ TURNUVASINA YOĞUN İLGİ

Gündem 5 Aralık 2022 14:37
Videoyu Aç SATRANÇ TURNUVASINA YOĞUN İLGİ
A
a

Geçtiğimiz hafta sonu MBA Okulları Eskişehir Kampüsü’nde, Özel MBA Okulları, Türkiye Satranç Federasyonu, Odunpazarı Kent Konseyi ve ESEM Satranç Akademisi işbirliğiyle ödüllü atranç turnuvası düzenlendi.

Eskişehir ve çevre illerden 180 sporcunun katılımıyla gerçekleşen turnuvaya MBA Okulları Eskişehir Kampüs Müdürü Müge Selen Sarıca’nın ilk hamlesiyle start verildi.  Bir FIDE Hakemi, Ulusal Hakem ve il hakemlerinin görev yaptığı turnuva , 8,10 ve 14 yaş altı olmak üzere 3 kategoride gerçekleşti.  Turnuvanın paydaşlarından Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ve ESEM Satranç Akademisi Yöneticisi Emel Aydemir de turnuvayı takip edenler arasındaydı.
  Turnuva açılışında konuşan MBA Okulları Eskişehir Kampüs Müdürü Müge Selen Sarıca: ‘’ MBA Okulları olarak Yenilikçi Eğitim Ekosistemi yaklaşımıyla her öğrencinin kişiselleştirmiş başarı tasarımına odaklanmaktayız. Önceliğimiz her bireyin kendi yapabilirlikleriyle ilerlemesi ve güçlü oldukları alanlarda derinleşmesi. Turnuva katılımcıları bu organizasyonda tam da bu enerjiyi ve bakış açısını yansıttı. Okulumuzda turnuvaya katılan tüm öğrencileri gönülden kutluyorum. Bu turnuvada bizimle işbirliği yapan Odunpazarı Kent Konseyi’ne ve ESEM Satranç Akademisi’ne teşekkür ediyorum.’’ İfadelerine yer verdi.
Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru da böylesine önemli bir spor dalında, yoğun katılımla gerçekleşen turnuvaya ev sahipliği yapan MBA Okulları Eskişehir Kampüsü’ne, ESEM Satranç Akademisi’ne ve tüm katılımcılara teşekkür etti.
Turnuva sonrasında düzenlenen ödül töreninde tüm kategorilerde birincilik elde eden öğrencilere bisiklet, ikincilik elde eden öğrencilere tablet ve üçüncü olan öğrencilere akıllı saat takdim edildi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat