Şehirdeki sessizliği Şimşek bozacak!

Spor 23 Mayıs 2022 23:55
Videoyu Aç Şehirdeki sessizliği Şimşek bozacak!
A
a

Olağanüstü Seçimli Genel Kurula sayılı günler kala şehirde sessizlik sürerken Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek 24 Mayıs Salı günü (bugün) kameralar karşısına geçecek. Başkan Mehmet Şimşek’in basın açıklaması saat 11.00’de ES TV’den canlı yayınlanacak.

Başkan Şimşek’in sezon ve kongre süreci değerlendirmesi yapacağı ve merak edilen konuları da cevaplayacağı düşünülüyor.
 
Kamuoyunu bilgilendirecek
Siyah Kırmızılı kulüp, 27 Mayıs Cuma günü çoğunluğun sağlanması halinde Olağan Mali ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurulunu yapacak. Şehirde sessizlik sürerken Eskişehirspor Başkan Mehmet Şimşek bugün basın açıklaması yaparak kameralar karşısına geçecek. Başkan Şimşek, geride bıraktığımız sezonda 3. Lig’e düşen kulüpte Şimşek yaşanan zorluklardan bahsederek sezon değerlendirmesi yapacak. Başkan Şimşek’in takımda boşa çıkma ihtimali olan ve gelecekleri merak edilen futbolcular hakkında da konuşması bekleniyor.  
 
Çoğunluğun sağlanması isteniyor
Siyah Kırmızılı Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri bugün gerçekleşecek olan basın toplantısında kongre sürecini de değerlendirecek. Transferi açabilecek güçlü bir aday çıkmaması halinde göreve devam edeceklerini her fırsatta dile getiren yönetim, güçlü bir adayın çıkması halinde görevi devredeceklerini bir kez daha yineleyecek. Öte yandan yönetim Cuma günü yapılacak kongrede çoğunluğun sağlanmasını ve bir an önce kongrenin yapılmasını ümit ediyor.
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir