ŞEHRE DEĞER KATACAĞIZ

Gündem 28 Mart 2021 16:20
Videoyu Aç ŞEHRE DEĞER KATACAĞIZ
A
a

Eskişehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği 19’uncu Genel Kurulu gerçekleştirildi. Tek adayla gidilen genel kurulda Mehmet Kenan Işık başkan seçildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk


Eskişehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği 19’uncu Genel Kurulu gerçekleştirildi. Tek adayın olduğu genel kurulda, geçmiş dönem başkan yardımcılığı yapan Mehmet Kenan Işık, başkan seçildi. Kongre ile ilgili açıklama yapan Başkan Işık, amaçlarının önce Eskişehir’e sonrasında ise bölgeye ve Türkiye’ye değer katmak olduğunu ifade etti. Şehrin bütün paydaşlarıyla bütünleşerek çalışmalarını yürüteceğini söyleyen Işık, “Bugün 19’uncu Genel Kurulumuzu yaptık. Eskişehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği olarak Eskişehir’in ilk Sanayici ve İş Adamları Derneği olarak kurulmuş olan Türkiye’nin de 3’üncü kurulmuş olan derneğimizin 19’uncu Genel Kurulu’nu tamamladık. Ben daha önceki dönemlerde yönetim kurulu başkan yardımcısıydım. Aydın Bandırma başkanımızdan bu dönem başkanlığı devraldım. Yeni kurduğumuz yönetim kurulumuz ile birlikte önce şehrimiz sonra bölgemiz sonra ülkemiz için çalışmaya çalışacağız. Özellikle bu zorlu dönemde pandeminin getirdiği sonuçları da dikkate alarak çalışmalarımızı planlayacağız. Şehrimize, bölgemize, ülkemize değer katmaya çalışacağız. Çalışmalarımızı bu şekilde organize edeceğiz. Şehrin bütün paydaşlarıyla bütünleşerek birliktelik içerisinde çalışmalarımızı yürütmeye çalışacağız” dedi.  

Mehmet Kenan Işık başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu şekilde: Arda Sürmeli, Varol Sönmez, Hüseyin Akdeniz, Kamil Emeksiz, Emirhan Çokaygil, Mehmet Hanifi Şahbaz, Elif İbek, Kerem Toparlar, Duygu Canseven, Yasemin Okçu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat