ŞEN BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Gündem 13 Nisan 2022 15:48
Videoyu Aç ŞEN BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
A
a

Eskişehir Seyyar Tuhafiyeciler ve İşportacılar Odası Başkanı Ali Sefa Şen, Haziran ayında yapılacak olan Türkiye Terziler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkârları Federasyonu seçimi için başkanlığa aday olduğunu duyurdu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Öncelikle Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği seçimi için değerlendirmelerde bulunan Şen, “Odalarımızın seçimlerini tamamladık. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizin seçimi yapılacak 15 Mayıs’ta. Arkasından federasyonumuzun seçimi yapılacak. Ondan sonra da 9’uncu ayda konfederasyonumuzun seçimi yapıldıktan sonra meslek odalarımızın seçim süreci bitecek. Şehrimizde 15 Mayıs’ta yapılacak olan Esnaf Odaları Birliği seçiminde Eskişehir Tornacılar ve Oto Tamircileri Odası Başkanı Sayın Adnan Karamanlı başkanlığa aday oldu. Biz de kendisini destekliyoruz, kendisinin yanındayız. Sebebi de Adnan Başkanımızın esnafların ve esnaf odalarının arasında birliği, beraberliği, dayanışmayı sağlayacağı, dolayısıyla esnafımızın yıllardır istediği, beklediği birlikteliği beraberliği sağlayacağından dolayı kendisinin yanında olduk” dedi.

ESNAFI HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ
Federasyona aday olduğunu ifade eden Şen, “Ben Türkiye’deki diğer oda başkanlarımızın da desteğini aldığımdan dolayı Haziran ayında yapılacak Türkiye Terziler ve Konfeksiyoncular Federasyonu’nun başkanlığına aday oldum. Orda da ‘Hizmet için değişim’ sloganıyla yola çıktık. Yıllardır federasyonumuzun başında olan başkanımızın artık Türkiye’deki esnaf odalarına, terziler ve konfeksiyoncular esnaf odasına faydalı olamayacağını artık orda da değişim zamanı geldiğini, genç dinamik bilgili görgülü arkadaşlarımızla, oda başkanlarımızla birlikte yola çıktık. Geçtiğimiz seçimde yine aday olmuştum. O seçimi çok az bir oy farkıyla maalesef kaybetmiştik. Bu seçimde hiçbir etki altında kalmadan sağduyuyla Eskişehir delegasyonumuzun Ankara’da federasyonumuzun yapılacak olan seçiminde beni destekleyeceklerine inanıyorum. Türkiye Terziler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odamıza esnafımıza ciddi manada destek verip, çalışacağız. Onları da hak ettikleri yere getireceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.  HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir