Europen 09 2022 Desktop

ŞENGÜL AL ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Gündem 5 Eylül 2022 15:29
Videoyu Aç ŞENGÜL AL ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI
A
a

Şengül Al, Yunusemre Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refik Pehlivan’ın yaşamını yitirmesi nedeniyle göreve talip olduğunu duyurdu.

Basın mensuplarıyla bir araya gelerek Yunusemre Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olduğunu duyuran Şengül Al, “Refik Başkanımızla uzun yıllar Yunus Emre Esnaf Kefalet Kooperatifi’nde birlikte çalıştık. Kooperatifimizi, bölgemizdeki sayılı kooperatif arasına beraber getirdik. Her zaman esnaf ve sanatkarlarımıza karşı güler yüzlü oldum, görevimi düzgün ve hak yemeden, kredileri en hızlı şekilde zamanında kullandırmaya çalıştım” dedi.

DESTEK ÇAĞRISI
17 yıldır kooperatifte müdürlük yaptığını belirten Al, “Bu işe çıraklıktan başladım. Kalfalığını yaşadım, şimdi ustalık dönemimde esnaf sanatkarımızın verdiği desteklerle, Yunusemre Esnaf Kefalet Kooperatifi’ne başkan adayı olduğumu açıklıyorum” ifadelerini kullandı. Al, göreve geldiği takdirde en iyi hizmeti vereceğini vurgulayarak esnaf ve sanatkarlardan destek istedi.  HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat