Sertel Es Es’in yanında!

Spor 29 Haziran 2021 17:11
Videoyu Aç Sertel Es Es’in yanında!
A
a

CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Eskişehirspor’un 28 Haziran’da yapılan genel kuruluna katılan tek siyasetçiydi. Delegeler Sertel’i ayakta alkışladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Konuşması ayakta alkışlandı
Eskişehirli Milletvekili Sertel, “Kulübün bu hale nasıl geldiğini benden daha iyi biliyorsunuz. İzmir’de Göztepe taraftarından Eskişehirsporlu olduğum için çok küfür yiyorum ama ben onlara hiç cevap vermiyorum. Herkesin gönlünde bir aşk yatar. Sevdayla takıma bağlanmış bir insanım. Elbette mezara kadar taşıyacağız. Kim ne derse desin ben Eskişehirsporluyum. Üzerimize ne düşerse yapmaya hazırım” ifadelerini kullanmıştı. Sertel konuşmasını bitirip kürsüden inerken Siyah-Kırmızılı kulübün delegeleri ayakta alkışladı.
 
Sertel’den ESGROUP’a ziyaret
Genel Kurul salonundan alkışlarla ayrılan CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, ESGROUP’u ziyaret etti. Sertel, ESGROUP Genel Koordinatörü Ali Baş ile bir araya geldi. Baş, genel kuruldaki konuşmasından ötürü Sertel’i kutlarken, Eskişehir'den seçilen siyasetçilerin Eskişehirspor'a uzak durmasının taraftarlarca not edildiğini söyledi. İzmir’in Eskişehirli vekili Sertel, Eskişehirspor için elinden geleni yapabileceğini ziyarette de yineledi.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat