SEYİTGAZİ’DE TARIM KONUŞULDU

Gündem 4 Ağustos 2021 17:27
Videoyu Aç SEYİTGAZİ’DE TARIM KONUŞULDU
A
a

Seyitgazi İlçesinde Vali Yardımcısı Kubilay Ant başkanlığında düzenlenen İlçe Muhtarlarıyla İstişare Toplantısına katılan Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş’e İl Müdür Yardımcısı Rıdvan Akpolat ve Seyitgazi İlçe Müdürü Hüseyin Özdemir eşlik etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Toplantıda kurumumuzla ilgili soru ve taleplere cevap vererek bilgilendirme yapan İl Müdürü Ender Muhammed Gümüş, toplantı sonrasında birebir görüşmek isteyen muhtar ve çiftçilerle İlçe meydanında bulunan kahvehanede buluşarak sorunlarını dinledi.
Buradan İlçe Kaymakamlık binasına geçerek Seyitgazi Kaymakamı Kutsal Baytak’ ı makamında ziyaret eden Gümüş, İlçede gerçekleştirilen tarımsal çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Daha sonra İlçe Ziraat Odası Başkanlığına gelen İl Müdürü Ziraat Odası Başkanı Erhan Erden ile İlçenin tarım potansiyeli ve gelecekte yapılabilecek projelerle ilgili istişarede bulundu. Günün sonunda İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde görev yapan personelle bir araya gelerek Seyitgazi İlçe ziyaretini tamamladı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat