SİVRİHİSAR’IN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞMA

Gündem 19 Ağustos 2021 18:17
Videoyu Aç SİVRİHİSAR’IN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞMA
A
a

Sivrihisar Belediyesi ilçe halkına daha iyi imkanlar ve hizmet sunabilmek adına ilçenin dört bir yanında hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı mahallelerde üst yapı çalışmalarına hız katan Sivrihisar Belediyesi ekipleri, farklı bölgelerde yoğun bir çalışma temposuyla ilçeyi güzelleştirmeye devam ediyor. 

TAŞ DÖŞEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Sivrihisar Belediyesi tarafından yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İlçenin dört br yanında farklı çalışmalara imza atan Sivrihisar Belediyesi Gedik Mahallesi’nde Muzaffer Atasoy ve Ay Sokak’da Begonit taş döşeme işlemlerini tamamlarken, Santral ve Kevser Sokak’da çalışmalara başladı. Kılıç Mahallesi’nde ise Nasreddin Hoca Caddesi, İsmet Çağlar Paşa Sokak, Kılıç Sokak, Kağnı Sokak, Ada Sokak ve Erdem Sokak’da Begonit taş döşeme çalışmalarının startını verdi. 

YAŞANABİLİR BİR İLÇE
Hızır Bey Mahallesi’nde Şehit onbaşı Osman Gıcı Sokak ve Üzeyir Demir Sokak’da kilit taşı döşeme çalışmalarını tamamlarken, Şehit Er Nihat Duru Sokak, Sultan Sokak ve Şehit Polis Altınçanak Sokak’da kilit taşı döşeme çalışmalarına başladı. Belediye ekiplerince Şehitlik Bulvarı’nda ise kaldırım döşeme çalışmaları gerçekleştiriliyor.  Daha modern ve yaşabilir bir Sivrihisar için çalışmalarını sürdüren Sivrihisar Belediyesi’nde Başkan Hamid Yüzügüllü’de çalışmaları yakından takip ediyor.  HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat