Europen 09 2022 Desktop

SİYASETTE AĞIRLIĞINIZI KOYUN

Gündem 29 Aralık 2022 15:18
Videoyu Aç SİYASETTE AĞIRLIĞINIZI KOYUN
A
a

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir’de Anadolu ve Osmangazi üniversitelerinde öğrenim gören öğrencilerin üyesi olduğu Anadolu Kaşifleri Gençlik ve Spor Kulübü’nü ziyaret ederek, öğrencilerle buluştu.

Eğitimden barınmaya öğrencilerin talep ve sıkıntılarını dinleyen Çakırözer, ülke ve şehir gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Çakırözer, gençlerin yeni yılını da kutlayarak, “Gençlerimiz, sizler bu ülkenin geleceğisiniz. Geleceği şekillendirmek sizlerin elinde. Umutlarınızı, hayallerinizi asla yitirmeyin.  Yeni yılda geleceğiniz için siyasette ağırlığınızı koyun” dedi. 

İKAMETİNİZİ TAŞIYIN
Gençlerle buluşması sonrası açıklamalarda bulunan Çakırözer, şehrin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerine de seslenerek, şunları söyledi:  “Hepiniz okumak için bu şehre, Eskişehir’e geldiniz. Biliyoruz bu şehri çok seviyorsunuz. Eskişehir gençlerle, sizlerle güzel. O zaman gelin bu şehre daha fazla katkı yapalım. Eskişehir’imiz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde daha fazla temsil edilsin, 6 olan milletvekili sayısı 7’ye çıksın. Bir oy çok önemli.  Ama tabii ki sadece oy değil. Bu şehir nüfusu ile katkı alıyor. Size hizmet veren Belediyelerimiz bu şehirde ne kadar çok insan yaşıyorsa ona göre destek alıp, ona göre hizmet dağıtıyorlar. Bu şehrin geleceğinde söz sahibi olmak için şehrimizde üniversite okuyan tüm gençlerimiz E-Devlet ya da nüfus müdürlükleri üzerinden ikametini Eskişehir’e taşıyabilirler. Sizler de geleceğiniz için ikametinizi Eskişehir’e alın.”   HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat