Siyasiler üzerine düşeni yapmalı

Spor 22 Haziran 2022 00:52
Videoyu Aç Siyasiler üzerine düşeni yapmalı
A
a

MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, “Eskişehir’de bulunan seçilmişler, atanmışlar, belediyeler, odalar, STK’lar Eskişehirspor’a destek olmalı. Siyasiler de üzerine düşeni yapmalı” dedi.

Eskişehirspor yalnız bırakılıyor 
Eskişehirspor ile ilgili açıklamalarda bulunan MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, “Eskişehirspor bu şehrin en büyük markasıdır. Eskişehirspor küme düştüğünde Eskişehir kenti de küme düşüyor. Ne yazık ki Eskişehirspor son yıllarda yalnız bırakılıyor. Şu an ki yönetim canla başla bu durumdan kurtulabilmek için mücadele ediyor. Son genel kurulda şirketleşme adına yetki alındı… Futbol artık sponsor firmalar ile dönüyor. Eskişehir’de bulunan seçilmişler, atanmışlar, belediyeler, odalar, STK’lar Eskişehirspor’a destek olmalı. Siyasiler de üzerine düşeni yapmalı. Özellikle isim sponsorluğu konusunda gerekli adımlar atılmalı” dedi. 

Petrol istasyonu Es Es’e verilmeli 
Candemir, “Spor Bakanımızın yeni altyapı binası müjdesi de çok kıymetli. İnşallah en kısa sürede tamamlanır ve Eskişehirspor orada yeni yetenekleri yetiştirmeye başlar... Yerel ve genel yönetimlerin Eskişehirspor’a destek vermesi lazım. Odunpazarı Belediyesi’nin Ihlamurkent’teki petrol istasyonunu Eskişehirspor’a vermesi gerekiyor. Kimse cebinden bir şey vermiyor. Bu konuyu siyaset malzemesi yapmaya gerek yok. Transfer tahtasının açılması için bu adımların bir an önce atılması gerekiyor. Kimse siyasi hesaplarla bu işleri bulandırmaya kalkmasın” ifadelerini kullandı. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat