Europen 09 2022 Desktop

SON DAKİKA! Görüşmelerden olumlu sonuç alırsa aday olacak

Spor 5 Ocak 2023 22:01
Videoyu Aç SON DAKİKA! Görüşmelerden olumlu sonuç alırsa aday olacak
A
a

Daha önce Eskişehirspor başkanlarından olan Sinan Özeçoğlu’nun kulübün borçlu olduğu isimlerle görüşmeler yaptığı bilgisi edinildi. Eğer Özeçoğlu düşündüğünü gerçekleştirirse genel kurulda başkan adayı olacak.

Alacaklılarla irtibatta
Yarın Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapılacakken henüz başkan adayı çıkmadı. Öte yandan eski başkanlardan Sinan Özeçoğlu’nun alacaklı isimlerle irtibatta olduğu bilgisi edinildi. Özeçoğlu’nun o isimlere alacakları rakamı yüzde 15 veya 20 bandına çekmelerini talep ettiği öğrenildi. (Örneğin 1 Milyon TL’lik dosyayı 150 bin TL’ye kapatmak gibi)
 
Borçları bitirmeyi düşünüyor
Eskişehirspor’dan alacağı olan kişiler o rakamları yüzde 15 veya 20’lere çekerse Özeçoğlu’nun peşin ödeme yapıp borçları kapatmayı düşündüğü öğrenildi. Diğer taraftan eski başkan Sinan Özeçoğlu’nun hayalinin ‘Borçsuz bir Eskişehirspor’ olduğu da gelen haberler arasında bulunuyor.
 
Aksi durumda aday olmayacak
Eski Başkan Sinan Özeçoğlu’nun temasta olduğu futbol ailesi bu noktada alacaklarında indirimler yaparsa Özeçoğlu’nun bu dosyaları peşin kapatıp başkanlığa aday olacağı konuşulurken indirimler olmazsa ve borç kapanmazsa Sinan Özeçoğlu’nun aday olmayacağı öğrenildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat