Europen 09 2022 Desktop

Son rötuşlar yapılıyor

Spor 26 Ocak 2023 19:58
Videoyu Aç Son rötuşlar yapılıyor
A
a

Siyah Kırmızılı camianın 2019 yılından beri beklediği transfer yasağının kalkması için son rötuşlar yapılıyor. Camia bugün gün boyu müjdeli haberi beklese de beklenen olmadı. Erkan Koca başkanlığındaki yönetimin yarın transfer yasağını kaldırarak transfer harekatına başlayacağı düşünülüyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yoğun çalışma sürüyor
Ligde kalmak için adeta savaş veren Eskişehirspor’da transfer yasağının kaldırılması için büyük çaba harcanıyor. Erkan Koca başkanlığındaki Siyah Kırmızılı yönetim hafta başından bu yana gerek ilimizde gerekse de İstanbul’da yoğun bir şekilde alacaklılardan imza toplamaya çalışıyor. Kıvanç Karakaş, Ben Khalifa, Erdal Akdari gibi isimlerden imza almayı başaran yönetim Trabzonspor dosyasını kaldırmaya da çok yaklaşmış durumda.

Transferler art arda gelecek
Vali Erol Ayyıldız ile bir araya gelen yönetim yarın son dosya olan Trabzonspor dosyasını da halledip transfer yasağını ortadan kaldırmayı hedefliyor. Transfer yasağının kaldırılmasının ardından yönetim yeni transferler için harekete geçecek. Yönetimin ilk olarak bir kaleci transfer etmesi bekleniyor. Daha sonra diğer mevkilere de transferlerin art arda yapılacağı düşünülüyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat