SOSYAL GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMI

Gündem 19 Aralık 2021 17:18
Videoyu Aç SOSYAL GİRİŞİMCİLİK EĞİTİM PROGRAMI
A
a

Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirilen Sosyal Girişimcilik Eğitim Programı, kapanış etkinliği ile sona erecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bu kapsamda düzenlenen Sosyal Girişimcilik Eğitim Programı da gerçekleştirilecek kapanış etkinliği ile sona erecek. İki gün sürecek olan kapanış etkinliğinin ilk gününde, “Fark Yaratan Sosyal Girişimler Hikayelerini Anlatıyor” başlığı ile sosyal girişimciler tecrübelerini aktaracak. Kapanış etkinliğinin ikinci gününde ise “Sosyal Girişimciliğin Bugününü Konuşuyoruz” oturumu gerçekleştirilecek.
Oturumda Sürdürülebilir Sosyal Fayda ve Sosyal Etki Danışmanı Derya Kılıçalp, İnovasyon Süreçleri Tasarımcısı ve Kolaylaştırıcı Ayşesu Çelik ve Sinop Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Uygulamalı Sosyoloji Anabilim Dalı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Özgür Sarı katılımcılar için sosyal girişimcilik hakkında önemli aktarımlarda bulunacak. Kapanış etkinlikleri 21 Aralık Salı günü saat 13.00’te ve 18.30’da başlayacak. Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi, Uluönder Mahallesi 3202. Sokak No:3/A adresinde hizmet veriyor. HM


 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir