Europen 09 2022 Desktop

TEKSTİL ATÖLYESİ’NİN İLK ÜRÜNLERİ HAZIRLANDI

Gündem 1 Şubat 2023 17:42
Videoyu Aç TEKSTİL ATÖLYESİ’NİN İLK ÜRÜNLERİ HAZIRLANDI
A
a

Odunpazarı Belediye meclisinde Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin Tekstil Atölyesi kurduğunu duyurdu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Meclis üyelerine, bu atölyede üretilen ürünleri gösteren Başkan Kurt, Tekstil Atölyesinde hem belediye personelinin giysilerini hem de belediyenin ihtiyacı olan diğer materyallerin üretilmeye başlandığını söyledi. 
Başkan Kurt, “Bundan sonra iş elbiselerini kendimiz üreteceğiz. En çok ihtiyacımız olan bayrağın da üretimine başladık. Çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Ayrıca toplantıda, meclis üyelerine Odunpazarı Belediyesi Tekstil Atölyesinde üretilen mendil ve fularlar hediye edildi. 
Gerçekleştirilen meclis toplantısında 11 gündem maddesi görüşüldü. Görüşülen gündem maddelerinden ‘Kayıp ve Buluntu Eşya Uygulama Yönetmelik Taslağı’ ile ilgili komisyon raporu oy birliği ile kabul edildi. Geri kalan 10 günden maddesi ise ilgili komisyonlara gönderildi. Odunpazarı Belediyesi’nin bir sonraki meclis toplantısının 06 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 17.00’de yapılmasına karar verildi. HM1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat