Europen 09 2022 Desktop

TENİS MERAKLILARI SÖYLEŞİDE BULUŞTU

Gündem 6 Aralık 2022 12:39
Videoyu Aç TENİS MERAKLILARI SÖYLEŞİDE BULUŞTU
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen “Tenis Sporuna Genel Bir Bakış” konulu söyleşi Haller Gençlik Merkezi Seminer Salonu’nda gerçekleştirildi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı spor etkinliklerinin yanı sıra panel ve söyleşilerine devam ediyor.
 Eskişehir’de tenis sporunun gelişimine katkı sunmak amacıyla Eskişehir Tenis İl Temsilciliği işbirliğiyle Haller Gençlik Merkezi Seminer Salonu’nda düzenlenen “Tenis Sporuna Genel Bir Bakış” söyleşisine her yaştan tenis sever ilgi gösterdi.
Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi spor uzmanı Tuğrul Tunay, Eskişehir Tenis İl Temsilcisi Naim Burkan ve Sinerji Tenis Kulübü Başkanı Hakan Arda’nın konuşmacı olarak yer aldığı söyleşide tenise dair merak edilen tüm konular katılımcılarla paylaşıldı.
Tenis sever çocuklar ve ailelerinin de katıldığı etkinlikte merak edilen sorulara yanıt verilirken, katılımcılar düzenlenen söyleşi nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi’ne ve emeği geçenlere teşekkür ettiler. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat