TEPEBAŞI AİLESİ BAYRAMLAŞTI...

Gündem 7 Temmuz 2022 15:26
Videoyu Aç TEPEBAŞI AİLESİ BAYRAMLAŞTI...
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kurban Bayramı öncesinde belediye personeli ile bir araya geldi. Çalışanların bayramını tebrik eden Başkan Ataç, “Tepebaşı Belediyesi ailesi olarak, Eskişehir için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi emekçileri ile bir araya gelerek bayramlarını tebrik etti. Başkan Ataç ilk olarak Tepebaşı Belediyesi Zincirlikuyu şantiyesinde, Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğünde görev yapan personel ile buluştu. Daha sonra Zabıta Müdürlüğü çalışanları ile bir araya gelen Başkan Ataç, hizmet binasında görev yapan belediye personelinin de bayramını tebrik etti. Bayramlaşma töreninde Tepebaşı Belediyesi emekçilerine seslenen Başkan Ataç, “Tepebaşı Belediyesi, Türkiye’de ayrıcalıklı bir belediye konumuna geldi. Bunda hepinizin tek tek emekleri var, elinize, ruhunuza sağlık. Biz rutin çalışmalarımızı en iyi şekilde devam ettireceğiz. Fen İşleri, Park ve Bahçeler gibi belediye hizmetlerimiz, yaz sezonunda süratle devam ediyor. Ben doğruları konuşmaktan yanayımdır, siyaset yapmam. Belediyemizin içinde 20 yıldır bir kez siyaset yapmadım. Biz buraya siyaset yapmaya değil, hizmet yapmaya geldik. Vatandaşımızın yüzünü güldürmek bizler için çok kıymetli. Tepebaşı Belediyesi ailesi olarak, Eskişehir için çalışmaya devam edeceğiz. Birlik, beraberlik ve sevgimizi çoğaltalım. Hep birlikte Tepebaşı Belediyesi ailesi olarak, Eskişehir için çalışmaya devam edeceğiz. Hepinize iyi bayramlar, sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum. Yolumuz açık olsun arkadaşlar” sözlerini kullandı.

GÖZDE ŞEHİRLER ARASINDA
Bayramlaşma törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ise yaptığı konuşmasında, “Her şeyden önce Başkanımız Ahmet Ataç başta olmak üzere hepinize bu şehirdeki emeklerinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin emekleri ile bugün bu şehir, ülkemizdeki en gözde şehirler arasında yer alıyor. Her gelen Eskişehir’e hayran kalıyor. Şehir dışına gittiğimizde de Eskişehirli olduğumuzu söyleyince, ne kadar şanslı olduğumuzu söylüyorlar. Siz belediye emekçilerinin bu gururda çok büyük katkısı var. Ben de Eskişehir adına sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu. Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ve başkan yardımcıları da bayramlaşma programlarında Başkan Ataç’a eşlik etti. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat