Europen 09 2022 Desktop

TEPEBAŞI ESKİŞEHİR İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS

Gündem 20 Ocak 2023 15:50
Videoyu Aç TEPEBAŞI ESKİŞEHİR İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS
A
a

Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği Başkanı ve encümen üyeleri Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ziyaret ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Ataç, Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği Başkanı ve Edremit Belediye Başkanı Serman Hasan Arslan, “Biz buraya farklı duygularla geldik. Biz kendisini Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliğine davet için geldik. Davetimizi yaptık ama biz daveti falan unuttuk. Burada belediye binasını gezdik ve başka bir dünyaya gittik. Burada inanılmaz sanat eserlerini gördük. Sanki büyük bir müzeyi gezdik. Sanatın yaratıcılığını gördük. Buna yol açan ve bu konuda ciddi çalışmalar yapan Başkan Ahmet Ataç’ı kutluyorum. Kendisi bizim için her zaman örnek alınacak, onun başarılarına ulaşmak mümkün olmasa da çalışmalarından çok ciddi şeyler öğrendik. Kendisini takibe devam edeceğiz. Tepebaşı Eskişehir için büyük bir şans. Hizmetleriyle, sanata ve kültüre verdiği önemle, müthiş projelere imza atmış başkanımızı kutluyorum” dedi. 

“BELEDİYE BİNANIZ SANAT GALERİSİ GİBİ” 
Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, “Bugün benim için önemli. Ahmet başkanı her zaman takdir ettiğim bir başkan. Yaptığı hizmetleri biliyorum, şehrinizi biliyorum, buradaki gelişimi gözlemliyorum. İnşallah ben de meclis üyelerimle ve muhtarlarımla gelmek istiyorum. Belediye binanız sanat galerisi gibi. Seramik çalışmaları birbirinden güzel. Ben çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

“ÖRNEK ALDIĞIMIZ BİR BAŞKAN”
Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, “Şehrin dokusu, şehrin kimliği açısından Eskişehir hepimiz için önder illerden biri. Sanki bir sanat galerisinde gezdik. Zaten Ahmet başkanımızı hep takip ediyoruz. Örnek aldığımız başkanlardan biri. Bizler doğa dostu, çevre dostu belediyeler olarak buradayız.  Kendisinin ne kadar doğa ve çevre dostu olduğunu bildiğimiz için buradayız” ifadelerini kullandı. Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç ise ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat