TEPEBAŞI FUARDA YERİNİ ALDI

Gündem 1 Eylül 2021 20:05
Videoyu Aç TEPEBAŞI FUARDA YERİNİ ALDI
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, TÜYAP tarafından düzenlenen Eskişehir 2. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı açılış törenine katıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi de tarımsal çalışmalarını, fuar süresince stant alanında sergileyecek. Eskişehir Ticaret Odası – TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda, Tepebaşı Belediyesi de standı ile yer alıyor. Tarım sektörünün paydaşlarını bir araya getiren fuarda Başkan Ataç, açılış töreni sonrasında alanı gezdi. Başkan Ataç daha sonra CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Önder ile birlikte Tepebaşı Belediyesi standını ziyaret etti.
Başkan Ataç ve beraberindekiler, Tepebaşı Belediyesi’nin kırsal kalkınmayı destekleyen Çoban Festivali, Esentepe Mahalle Bahçesi, Atalantekke’de çilek fidesi dağıtımı, güneş enerjili sulama sistemleri, Sakintepe Soğuk Hava Deposu, Tepebaşı Kırsal Kalkınma Kurulu, Kadın Üreticiler Satış Noktası, Tohum Takas Şenliği, Cumhuriyet Sebze Hali, Ekolojik Pazar gibi çalışmalarının anlatıldığı standı gezdi. Başkan Ataç da tarımın ülke ekonomisi açısından büyük bir önem taşıdığını ifade ederek, fuarın hayırlı olmasını temenni etti. Eskişehir 2. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 5 Eylül tarihine kadar görülebilecek.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat