Tepebaşı’nda kar ile mücadele çalışmaları başladı

Gündem 16 Aralık 2021 15:36
Videoyu Aç Tepebaşı’nda kar ile mücadele çalışmaları başladı
A
a

Yarımca, Tandır ve Karadere mahallelerinde mevsimin ilk kar yağışı ile birlikte Tepebaşı Belediyesi ekipleri, küreme ve tuzlama çalışması gerçekleştiriyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi ekipleri, mevsimin ilk etkili kar yağışı ile birlikte çalışmalarına başladı. 3 vardiya halinde 7 gün 24 saat mesai yapan ekipler, küreme ve tuzlama yapmaya aralıksız biçimde devam ediyor. Ekipler, vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması adına, kırsal mahallelerde etkili olan kar yağışına karşı çalışma gerçekleştiriyor. Yarımca, Tandır ve Karadere mahallelerinde sürdürülen çalışmalardan dolayı kırsal mahalle sakini vatandaşlar da memnuniyetini belirtiyor. Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de kar yağışına karşı tüm tedbirlerin alındığını, personelin 2 adet kepçe, 7 adet beko loder küreyici, 6 adet bobcat, 2 adet greyder ve 3 tuzlama aracı ile mesai yaptığını, çalışmaların da kış mevsimi boyunca aralıksız olarak süreceğini ifade etti.
Tepebaşı sakinleri, kar mücadelesi kapsamındaki görüş ve taleplerini Mavi Masa hattından Tepebaşı Belediyesi’ne bildirebiliyor. HM

ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir