TERZİLER ODASI’NA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Gündem 6 Aralık 2021 15:03
Videoyu Aç TERZİLER ODASI’NA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
A
a

Terziler Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Ebru Sevim, meslektaşlarının yaşadığı sorunları çözmek adına ekip arkadaşlarıyla birlikte gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ebru Sevim, Terziler Odası Başkanlığına aday olduğunu duyurdu. Daha önce yönetim kurulu üyeliği yaptığını ifade den Ebru Sevim, terzilerin sorunlarının çözülmediğini gördükleri için başkanlığa aday olduğunu belirtti.
Terzi esnafının yalnız bırakıldığına dikkat çeken Sevim, “Ben ve yönetim kurulu üyeliğine aday arkadaşlarımla yetki bize verildiği taktirde meslektaşlarımızı işyerlerinde sürekli ziyaret edip onların sorunlarını dinleyeceğiz. İyi günlerinde kötü günlerinde yanlarında olacağız. Kredi işlemlerinde ve devletten alacakları destekler konusunda onlara bizzat ben ve yönetim kurulunda görev alacak arkadaşlarımla yardımcı olacağız. Tüm terzi esnafımızın aileleriyle birlikte katılıp kaynaşabileceğimiz organizasyonlar, kermesler, geziler düzenleyip hem odamız adına gelir sağlayacağız hem de birlikte güzel zaman geçireceğiz. Meslektaşlarımıza eğitici ve öğretici kurslar açacağız. Terzilik mesleğini özendirmek adına etkinlikler düzenleyeceğiz. ‘Oylar sizden, hizmet bizden’ sloganıyla çıktığımız bu yolda tüm meslektaşlarımızın desteğini bekliyoruz” diye konuştu. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir