TFF geleneği bozmadı

Spor 9 Eylül 2021 19:01
Videoyu Aç TFF geleneği bozmadı
A
a

Borç bataklığı içinde yüzen Türkiye Profesyonel Futbol Liglerinde sadece Eskişehirspor Kulübüne puan silme cezası verildi. TFF Ulusal Kulüp Lisans Sistemi kapsamında son değerlendirmelerde verilen süreler içerisinde eksikliklerini tamamlayamayan TFF 2. Lig temsilcisi Eskişehirspor'a 3 puan silme cezası verdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
BAŞVURULAR İNCELENDİ
Futbolda 2021-2022 Kulüp lisans süreci tamamlandı. Türkiye Futbol Federasyonu Kulüp Lisans Kurulu, Süper Lig, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig'deki kulüplerin yapmış olduğu başvuruları, sportif, altyapı, personel, hukuki ve mali kriterlere göre inceledi.
 
ES ES’E 3 PUAN SİLME CEZASI VERİLDİ
Futbolda gelenek bozulmadı ve son yıllarda olduğu gibi bu yıl da, verilen süreler içerisinde eksikliklerini tamamlayamayan TFF 2. Lig temsilcisi Eskişehirspor'a 3 puan silme cezası verdi.
 
TARAFTAR TEPKİLİ
TFF tarafından verilen bu kararın ardından Siyah Kırmızılı camia ise, federasyona tepki gösterdi. Ülke futbolunun borç bataklığı içinde yüzdüğü bir dönemde, bu cezanın sadece Eskişehirspor kulübüne verilmesinin çifte standart olduğunu ve bu düzenin elbet bir gün değişeceğini dile getirdiler.
 
ŞİMŞEK SABIR İSTEDİ
Başkan Mehmet Şimşek ise, verilen ceza kararının açıklanmasının ardından, sosyal medya hesabından camianın sabırlı olmasını isteyerek, “Ölsek de bu yoldan dönmeyeceğiz. Size söz her şeyin bir gün intikamı alınacak. Sabır. Safları sıklaştırın” mesajını verdi.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat