Europen 09 2022 Desktop

TOBB SANAYİ ODALARINDAN DEPREM BÖLGESİNE 5 PROJE

Gündem 5 Mart 2023 16:33
Videoyu Aç TOBB SANAYİ ODALARINDAN DEPREM BÖLGESİNE 5 PROJE
A
a

Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki 12 Sanayi Odasının Başkanı ile birlikte TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığında bir araya geldi.

Gerçekleştirilen istişare toplantısında, deprem bölgelerinde sanayinin, ticaretin ve istihdamın yeniden canlandırılarak ayağa kaldırılması için neler yapılabileceği değerlendirildi.   İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve yaklaşık 5 saat süren istişare toplantısı sonucunda, bölge ekonomisinin ve istihdamının yeniden canlandırılması için 5 projenin hayata geçirilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

TOBB Sanayi Odalarının ortak açıklaması: Tedarikçim Deprem Bölgesinden. Ulusal Gıda Perakendecileri çalışması başlatıldı. E-ticaret pazaryerlerinden pozitif ayrım. Teknik Destek Temini.
Çalışanlara İlave Gelir Desteği.
Toplantıya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,  TOBB Sanayi Odaları Konsey Başkanı - İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan, TOBB Başkan Yardımcısı - İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Kopuz, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş ve birçok ilin oda başkanı katıldı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat