Tokenciler alım satım işlemini bekliyor

Spor 23 Mart 2021 15:13
Videoyu Aç Tokenciler alım satım işlemini bekliyor
A
a

Eskişehirspor yönetimi ve bitci teknolojisi tarafından hayata geçirilen projede, ilk arz olarak satışa çıkartılan 12 milyon EsesToken, iki hafta içinde tükendi. Token alıcıları, 2.arz döneminin ve borsa da alım satım işleminin başlaması için gün saymaya başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
12 MİLYON TOKEN TÜKENDİ
Eskişehirspor Yönetimi tarafından, Bodrum merkezli Bitci Teknoloji iş birliğiyle hayata geçirdiği Eses Token projesinde, 8 Mart tarihinde satışa çıkartılan 12 Milyon EsesToken iki hafta içinde tükendi.

TEŞEKKÜR ETTİLER
260 milyon token hedefi ile yola çıkan Eskişehirspor yönetimi ve Bitcicom, taraftarlara teşekkür ederek, “12 milyon adet EsesToken işleme açıldığından bu yana, 2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde tükendi!
Tüm Eskişehirspor taraftarlarına ve bitcicom kullanıcılarına destekleri için 12 Milyon kez teşekkür ederiz!” dedi.

NASIL BİR TABLO GÖRECEKLER
Diğer taraftan 30 kuruştan satılan tokenleri alan ve 2.arz döneminde 40 kuruştan satılacak tokenlerin, biran önce borsa da alım satım işlemlerinin başlamasını bekleyen Esestoken alıcılarının, borsada işlemlerin başlamasıyla birlikte nasıl bir tabloyla karşılaşacağı merak ediliyor.

BİLGİ VERİLMEDİ
Diğer taraftan tokenlerin borsada ne zaman işlem göreceği veya 2.arz döneminde 40 kuruştan satılacak tokenler için bilgi vermeyen bitci teknolojisi, token alıcılarını endişelendirirken, Eskişehirspor yönetiminin konuyla ilgili gerekli görüşmeleri yaparak, camiaya bilgi vereceği öğrenildi.

TARAFTARLARA NE AVANTAJ SAĞLAYACAK?
Taraftarlar ellerindeki token’ları üç temel başlık altında değerlendirebilecek.
İlk olarak projeye özel hazırlanan Eskişehirspor aplikasyonu üzerinde, token’larını kullanarak özel içeriklere ve anketlere erişebilecek; kimi zaman sporcularla özel buluşmalara katılabilecekler. Aynı zamanda bu aplikasyon üzerinden sadece Eskişehirspor’a ilişkin haberleri değil, tüm liglerle ilgili genel bilgilere ve maç sonuçlarına ulaşabilecekler. Bunun yanında taraftarlar, ellerindeki token’ları Bitci Teknoloji’nin kripto paradan TL’ye ödeme platformu Bitci Pay ile anlaşması bulunan tüm noktalarda alışveriş için kullanabilecekler. Son olarak söz konusu token’ların Bitci.com üzerinden işlem görmeye başlamasıyla birlikte, diledikleri zaman bu token’ları alıp satabilecekler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat