Trabzon dosyası hayal oldu

Spor 7 Aralık 2021 14:02
Videoyu Aç Trabzon dosyası hayal oldu
A
a

Eskişehirspor yönetiminin, Trabzonspor kulübüne olan borcu kapatmak için hayata geçirdiği ve hayal kırıklığına uğradığı dosyakapat.com kampanyasında toplanan parayla başka dosyaları kapatacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

HEDEFİN ÇOK ALTINDA KALDI
Eskişehirspor kulübünün önünde 5 yıldır büyük engel olarak duran ve bugünkü kurla yaklaşık 6 milyon TL’yi bulan Trabzonspor kulübünün alacağını kapatmak isteyen Eskişehirspor yönetimi, başlattığı kampanyada geride kalan iki hafta içinde umduğunu bulamadı.
6 milyon TL hedefi ile başlatılan dosyakapat.com kampanyasında, 250 bin TL’nin üzerinde bir para toplayabilen yönetim, rotasını başka dosyalara çevirdi.

İNDİRİM YAPANA ÖDEME
Alacağında ciddi indirim yapan yerli futbolculara yönelen yönetim, 1 milyon 300 bin TL alacağını 180 bin TL’ye düşüren bir futbolcunun dosyasını kapatmak için kampanyadan gelen parayı kullanacak.

ŞİMŞEK, TARAFTARLARDAN İZİN İSTEDİ
Kampanyayı sadece Trabzonspor dosyası için hayata geçiren fakat hedefin çok altında kalınması yüzünden toplanan 250 bin TL paranın bir bölümünü kullanarak yerli futbolcu dosyasını kapatmak için taraftarlardan izin isteyen Başkan Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabından başlattığı oylama sonucu taraftarların rızasını alarak, 1 milyon 300 bin TL’lik dosyayı, 180 bin TL’ye kapatmak için harekete geçti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir