Europen 09 2022 Desktop

Transferi açabilirse genel kurul kararı alacak

Spor 14 Aralık 2022 14:22
Videoyu Aç Transferi açabilirse genel kurul kararı alacak
A
a

ES TV’de yayınlanan 90+3 programının moderatörü olan gazeteci Murat Dağtekin, Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek ile olan görüşmesini anlattı. Dağtekin, “Başkan Mehmet Şimşek ‘Transferi açarsam kenara çekileceğim’ dedi. Başkan transferi açtıktan sonra genel kurul kararı alacak” dedi.

15-16 problemli dosya
ES TV’de yayınlanan 90+3 programında gazeteci Murat Dağtekin, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mehmet Şimşek ile bir araya geldiğinde konuşulanları anlattı. Dağtekin, “Salı günü Mehmet Şimşek başkanımız ile beraberdik. Kendisi transfer tahtasını açabilmek için çaba gösteriyor. Başkan dosyaları kapatmak için değil transferi açmak için uğraşıyor. Borcumuz borç, paramız olunca öderiz anlayışı ile çalışmalar yapılıyor. Avukatlardan olumlu dönüşler var. Problemsiz dosyalar da var, problem çıkaran dosyalar da. 15-16 civarında problemli dosya var” ifadelerini kullandı.

“Açarsam kenara çekileceğim”
90+3 programı moderatörü ve gazeteci Dağtekin, “Başkan ‘bu transferi açarsam kenara çekileceğim’ dedi. Transferi açtıktan sonra genel kurul kararı alacak. Benim hoşuma giden bir açıklama oldu. Mehmet Şimşek transferi açmak için 7 gün 24 saat çaba gösteriyor. Transferi açtık göreve gelmek isteyen kim varsa buyursun gelsin açıklaması yapacak” şeklinde konuştu.

“Futbolculara ‘İmza verme’ diyorlar”
Dağtekin, “Bu takımı ligde tutmak için transfer yapılması gerekiyor. Sezonluk gider ve yapılacak transferler için harcamalar yapmak gerekiyor. 15-16 milyon para lazım. Mevcut yönetimde de bu para olmadığına göre. Başkan transferi açıp kenara çekileyim derdinde. İşi bozmaya çalışan eski çalışanlar da yok değil. Bu kulüpte görev yapmış insanlar futbolculara imza verme diyor. Eskişehirspor’un ölüsünden kazanmak isteyenler var. Bu takımın ligde kalması gerekiyor. Ocak ayının ilk haftasına kadar başkan elinden geleni yapacak. Bu takım transferi açamazsa amatör lige gidecek denilmesine rağmen ben kuruşuna kadar alırım diyen zihniyetler de var. Gaflet ve delalet içerisinde olanlar var” dedi. HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat