TURHAN VE AKKÖPRÜ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Gündem 16 Ağustos 2021 16:36
Videoyu Aç TURHAN VE AKKÖPRÜ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
A
a

Eskişehir Barosu Avukatlarından Av. Enes Turhan ile Av. Şükran Akköprü , bir süredir devam eden arkadaşlıklarını düzenlenen nişan töreni ile taçlandırarak evliliğe ilk adımlarını atmış oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İLK ADIMI ATTILAR
Akköprü ve Turhan ailelerinin çocuklarının hukuk fakültesinde üniversite öğrencisiyken başlattıkları arkadaşlık görkemli bir nişan töreniyle taçlandı. Nişan merasimiyle birbirlerine bağlılık yemini eden Şükran Akköprü ile Enes Turhan’ın mutluluğuna aileleri ve yakınları da tanık oldu. Eskişehir’deki Gümüşhaneliler Derneği Başkan Yardımcısı ve Yenigün Gazetesi’nin Köşe Yazarı Hüseyin Turhan’ın oğlu Av. Enes Turhan Sivrihisar İlçesi Sığırcık Mahallesi eşrafından Bayram Akköprü kızı Av. Şükran Akköprü düzenlenen nişan töreni ile evliliğin ilk nişanesini yerine getirdi.

MUTLULUKLARI YÜZLERİNDEN OKUNDU
Nişan töreninde evliliğe ilk adımı atan gençlerin nişan yüzüklerini Hidayet Kapaklıkaya taktı. Nişan yüzükleri takılan Şükran ve Enes çiftinin, 2022 yılı Temmuz  ayında nikah masasına oturmayı planladıkları ifade edildi. Aile içi düzenlenen nişan töreni etkinliğinde genç çiftlerin mutluluğuna ortak olan davetliler, evlilik yolunda attıkları bu ilk adım nedeniyle genç çiftleri tebrik ederek ömür boyu mutluluk diledi. Bizde Yenigün Gazetesi olarak genç çifte mutluluklar diliyoruz. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat