Europen 09 2022 Desktop

TÜRK MİLLETİ KARŞILIĞINI VERİR

Gündem 13 Ocak 2023 16:45
Videoyu Aç TÜRK MİLLETİ KARŞILIĞINI VERİR
A
a

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı alkışlayan askerleri eleştirmesine ilişkin açıklama yapan Vatan Partisi İl Sekreteri İsmail Bayraktar, “Türk milleti bu ihaneti görüyor ve karşılığını verecektir” dedi.

Vatan Partisi Eskişehir İl Teşkilatı tarafından yapılan basın açıklamasında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun askerle ilgili söylediği sözleri eleştirdi. Açıklamada konuşan İsmail Bayraktar, “Adamlar seçime hazırlanmıyor! Altılı Masa, Amerikan silahlarına güveniyor ve Türkiye’de kaos çıkarmaya hazırlanıyor. Amerika Türkiye’yi işgal edip bizi de iktidar yapsa diye bekliyorlar. Irak’ta ve Libya’da olduğu gibi, Amerika Türkiye’ye demokrasi getirecek diye bekliyorlar.Çok beklerler!Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP, gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içindedir.Atatürk’ün arkasına saklanarak ordu ve devlet düşmanlığı yapıyorlar! Onların maskelerini indiriyoruz” diye konuştu.

NE OLMUŞTU?
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya'da, Tank Palet fabrikasındaki teslimat töreninde yaptığı açıklamaların askerler tarafından alkışlanmasını eleştirdi. Kılıçdaroğlu, “Komuta kademesi haddini bilsin. Siyaset askerin işi değildir. Siyaset mi yapmak istiyorlar, çıkarsınlar o kutsal üniformayı, hizalansınlar Erdoğan’ın yanına. Perinçek’e de takılsınlar. Erdoğan artık o dünyaların adamı" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat