Europen 09 2022 Desktop

TÜZÜN’DEN İŞ ADAMLARINA ÇAĞRI

Gündem 2 Eylül 2022 15:45
Videoyu Aç TÜZÜN’DEN İŞ ADAMLARINA ÇAĞRI
A
a

Bilecik Belediyesi ve Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde hazırlanan “Kurtuluşun 100. yılında Bilecik İş Dünyası” programında kentte faaliyet gösteren sanayici ve iş insanları ödül ve yemek programında bir araya geldi.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen programda konuşma gerçekleştiren CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Bilecik’in son yıllardaki turizm potansiyelinde yaşanan artışlara dikkat çekerek kentin otel ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Tüzün, iş adamlarına Bilecik’e otel yatırımında bulunma çağrısı yaptı.

500 BİN KİŞİ GELİYOR
Tüzün, iş adamlarına yönelik yaptığı otel yatırımı çağrısında şunları söyledi: “Bilecik son yıllarda; Söğüt, Bozüyük ve merkez ilçemiz gerçekten çok büyük turizm potansiyeline sahip olan, ortalama yıllık, 200 bin ile 500 bin kişinin ziyaret ettiği kent durumuna geldi. Bu kentte, bu misafirlerimizin barınabileceği, konaklayabileceği maalesef bir otel eksikliğimiz var. Geçmişte bazı sanayici abilerimizi bir girişimi olduğunu duymuştum ama bu sonuçlanamadı. En kısa zamanda bir araya gelerek bu güzel kente yakışır bir otelin yapılmasını ve hizmete sunulmasını bu milletin vekili olarak sizlerden talep ediyorum.” HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat