TVSEN GENEL KURULU YAPILDI

Gündem 28 Mart 2021 17:04
Videoyu Aç TVSEN GENEL KURULU YAPILDI
A
a

Televizyon Yayıncıları İşveren Sendikası (TVSEN) 1. Olağan Genel Kurulu Ankara’da gerçekleştirildi. Ankara’da gerçekleştirilen genel kurula TVSEN Genel Başkanı Mehmet Okan Kaya, ESGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş ve diğer yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Toplumun genel ahlak kurallarına aykırı ve ayrıştırıcı yayın yapan kimseyi aralarına almadıklarının altını çizen Kaya, “Sendikamız Türkiye’de daha önce kimsenin cesaret edemediği bir yol haritası belirledi. Bu yol haritası hem televizyon izleyicilerinin, hem televizyon çalışanlarının hem de televizyon işverenlerin haklarını korumayı daha iyiye ulaşmayı hedefliyor. Aramızda genel ahlak kurallarına aykırı toplumu ayrıştırıcı yayın yapan hiç kimseyi almadık bugünden sonra da almayacağız. Biz sorunlara değil çözümlere odaklanıyoruz. Sorunlarımıza çözüm bulmak, dertlerimizi çözüm mercilerine iletmek, televizyon yayıncılığının yıllardır aşılamayan engellerini kaldırmak için var gücümüzle devam edeceğiz. Diğer bir mesleğim gereği birçok siyasi kampanyanın organizasyonlarını gerçekleştirdim. Bu organizasyonlarda hangi siyasi görüş olursa olsun siyasetin yerelden başladığı söylendi. Yerel siyaseti tutan genele yön verir denildi. Bu durum denildiği gibide oldu. Bugünden sonra Türkiye Televizyon İşverenler Sendikası olarak gittiğimiz her ortamda Türkiye’nin kılcal damarlarına işleyen yegane güç olduğumuzu güçlü bir sesle söyleyeceğiz” diye konuştu.
Genel kurul sonrası ise yönetim şu şekilde oluştu: Genel Başkan Mehmet Okan Kaya, Genel Başkan Vekili Özgür Fetih Demirdaş, Genel Başkan Yardımcıları ise Mehmet Emin Güzbey, Mustafa Eren, İbrahim Aslan, Yunus Evliyaoğlu.
Denetleme Kurulu: Mehmet Yiğit, Fuat Kuş, Mehmet Çetinkaya
Disiplin Kurulu Üyeleri: Osman Çiftçi, Hüseyin Dilek, Vehbi Bülent Çelik
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat