Europen 09 2022 Desktop

ULUSLARARASI PAZARDA BAŞARI SAĞLAMALIYIZ

Gündem 7 Ağustos 2022 16:20
Videoyu Aç ULUSLARARASI PAZARDA BAŞARI SAĞLAMALIYIZ
A
a

Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi işletici şirketi ATAP A.Ş. teknoparkta faaliyet gösteren şirketlerin sosyal bağlarını hızlı ve etkili bir şekilde kuvvetlendirmek, yeni girişimleri artırmak adına “Networking Etkinliği” düzenledi.


Gerçekleşen etkinliğin konuğu olan Networking Uzmanı Erdal Uzunoğlu, “Ben tek bir şeye bakıyorum. İster sokakta kâğıt toplayan adam olsun isterse bir şirkette tepe yöneticisi olsun, tek bir şey var: Tutum. Bana nasıl davranıyor, bana nasıl hissettiriyor? En önemli değer bu. Tutumunuz sizi uluslararası piyasaya taşıyabilecek” ifadelerini kullandı.

SONUÇ ODAKLI ÇALIŞMALIYIZ
Etkinliğin açılışında konuşan Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi ATAP A.Ş. Genel Müdürü Dr. Sedat Telçeken oluşturdukları stratejik plan ile ATAP’ı Türkiye’deki teknoparklar içerisinde bilinir ve takdir edilebilir bir yere getirmek istediklerini ifade etti. Bu tür etkinlikleri çok önemsediklerini ifade eden Telçeken, “Sonuç odaklı çalışmaların oluşması ve yeni iş birliklerinin doğması adına firmalarımız için yeni bir kapı aralanmış olacak” dedi. 

YARINIMIZ DAHA İYİ OLMALI
ATAP A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç amaçlarının ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet eden, başarılar elde etmiş şirketler yaratmak olduğunu aktararak, “Sizlerin talepleri ve istekleri doğrultusunda yönetim kurulumuzun önerileriyle bir stratejik plan oluşturduk. Yaptığımız bu faaliyetler stratejik planın bir parçasıdır. Amacımız bu çatı içerisinde ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet eden, başarılar elde etmiş, kendisini ve bizi gururlandıran şirketler yaratmak. Bu da iş birlikleriyle olacaktır. Bugünümüz dünümüzden daha iyi olmalı, yarınımız da bugünümüzden daha iyi olmalı ama yarınımız da hedef ATAP’ı, Türkiye’deki en saygın teknoparklar arasına yerleştirmek. Tek hedefimiz bu. Bunu da sizlerle beraber oluşturacağız. ATAP ekibi olarak hepinizin emrindeyiz. Bu tür faaliyetleri daha sık gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.  HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat