ÜRETİCİMİZE BÜTÜN KOLAYLIĞI SAĞLAYACAĞIZ

Gündem 15 Haziran 2022 15:32
Videoyu Aç ÜRETİCİMİZE BÜTÜN KOLAYLIĞI SAĞLAYACAĞIZ
A
a

Eskişehir'de, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin  (TMO) 2022 yılı hububat alım kampanyası ile ilgili düzenlenen toplantıda üreticileri ilgilendiren detaylar paylaşıldı.

Toplantı, Eskişehir TMO Başmüdürlüğü koordinesinde, Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammet Gümüş, TMO Eskişehir Başmüdürü Mehmet Murat Hasçuhadar, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Naci Erdemli ve ilçe ziraat oda başkanlarının katılımıyla, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Başak Çalışma Ofisinde gerçekleştirildi. Toplantıda TMO’nun 2022 yılı hububat alım kampanyası ile ilgili üreticileri ilgilendiren detaylar paylaşıldı. 

9 NOKTADA GERÇEKLEŞTİRİLECEK 
TMO’nun Eskişehir’de hububat alımlarını Eskişehir Ticaret Borsası ile birlikte toplam 9 noktada gerçekleştirmesi planlanıyor. Üreticiler randevu alarak hem borsa üzerinden hem de doğrudan işyerlerine gelerek ürünlerini TMO’ya satabilecekler. Borsa üzerinden lisanslı depoya ürün teslim etmek isteyen üreticiler, randevuya gerek kalmadan ürününü teslim ederek ELÜS yoluyla TMO’ya satabilecek. İHA 

ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir