ÜRETİMİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Gündem 15 Aralık 2021 16:01
Videoyu Aç ÜRETİMİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yeşil Sakarya Üreticiler Birliği Başkanı Süleyman Buluşan ve yönetimi ile bir araya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Başkan Ataç, “Üreticilerimizin verdiği emeğin karşılığını alabilmesi adına elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz” dedi. Eskişehir Yeşil Sakarya Üreticiler Birliği Başkanı Süleyman Buluşan da genel kurul sonrası oluşan yeni yönetimi ile birlikte Başkan Ataç’ı ziyaret etti. Ziyarette Buluşan ve beraberindekiler, birlik faaliyetleri hakkında Başkan Ataç’a bilgiler verdi. Buluşan, “Geçtiğimiz ay genel kurul toplantımızı gençleştirdik. Üreticimizin sesi olmaya devam edeceğiz. Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç ile de her zaman birlikte çalışıyoruz. Kendisine destekleri için teşekkür etmek ve yönetimimizi takdim etmek üzere bir araya geldik. Artan maliyetler ile birlikte üretimin devam etmesi konusunda görüş alışverişimiz oldu” diye konuştu.
Başkan Ataç da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, “Tepebaşı’nda üreticilerimiz ile daima iletişim halindeyiz. Bugün de Eskişehir Yeşil Sakarya Üreticiler Birliğimizin değerli yönetimi ve Başkanı Süleyman Buluşan ile bir aradaydık. Üretimin desteklenmesi adına üzerimize düşen ne varsa yapmaya gayret ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de bu iş birliğimiz devam edecek. Eskişehir, verimli toprakları ile çok kıymetli bir alan. Biz de bu kıymetin değerini bulması, üreticilerimizin verdiği emeğin karşılığını alabilmesi adına elimizden gelen çabayı göstermeye, üretimi desteklemeye devam edeceğiz. Süleyman Buluşan Başkanımıza ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Ziyaret, günün anısına çektirilen fotoğraf ile sona erdi. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir