Europen 09 2022 Desktop

ÜRETTİKLERİ SOBALARI KIZILAY’A TESLİM ETTİLER

Gündem 16 Şubat 2023 15:14
Videoyu Aç ÜRETTİKLERİ SOBALARI KIZILAY’A TESLİM ETTİLER
A
a

Mercedes-Benz Birollar Otomotiv, deprem bölgesinde bulunan vatandaşlar için insani yardım faaliyetlerine katılarak Türk Kızılay Eskişehir İl Merkezine destek oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
12 kişilik gönüllü bir ekip kendi alın terleri ile 51 adet varil soba üretti ve yakacakları ile birlikte Türk Kızılay Eskişehir İl Merkezine teslim ettiler.
Türk Kızılay Eskişehir İl Merkezi Başkanı Egemen Temizsoy; “Mercedes-Benz Birollar Otomotiv'in çalışanlarından, Zeki Kılınç, İmdat Uyanık, Ramazan Karabulut, Ömer Sadıç, Birol Tüfek, Kurtuluş Parlar, Nihat Tüysüz, Hakan Sert, Enes Karataş, Ali Faik Çallı, Ersin Gülsen,  Kasım Çepel 3 gün art arda gönüllü mesaiye kalarak varil sobaları depremzedeler için bizzat hazırladılar.  Mercedes-Benz Birollar Otomotiv 12 çalışanı depremzede vatandaşlarımız için 51 adet varil sobayı Kızılay Yönetim Kurulu üyelerimize bizzat teslim ettiler. Bizler Birollar çalışanlarının özverili çalışmalarına bizzat şahit olarak kendilerine teşekkürlerimizi sunduk.” Özverili Çalışanları ise kendilerini bir nebzede olsa fayda sağlayacakları için mutluluklarını ilettiler. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat