Europen 09 2022 Desktop

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ

Gündem 30 Aralık 2022 15:05
Videoyu Aç ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ
A
a

Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu, Kültür Sanat ve Çevre Sağlık Çalışma Grubu Başkanları ile Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Eskişehir Kent Konseyi Genel Sekreteri  Ahmet Kapanoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile başarılı çalışmalara imza attıklarını ifade ederek, “Eskişehir Kent Konseyi olarak; kadim kültürümüzün sanat yoluyla ölümsüzleştirilmesi ayrıca sanatımızın da halk kültürümüzün zengin estetik birikimiyle beslenmesinin en önemli kaynağının çocuk yaşta sanat sevgisine ve bilincine sahip olmuş bireyler olduğuna inanıyoruz” dedi. Kapanoğlu, “Bu yıl İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ortaklaşa 9’uncusunu gerçekleştirmeyi planladığımız Liselerarası Tiyatro Şenliğimizin amacı, sanatsal faaliyetler ile gençlerimizin duygusal gerginliklerinden uzaklaşmasına katkı sağlamaktır. Biliyoruz ki duyguları, estetik değerlerin hazzıyla beslenen insanın, etik değerlerden uzaklaşması olanaksızdır” dedi.
Nazik ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Töre ise “Eskişehir Kent Konseyimiz son derece önemli yapılardır. İnsan odaklı çalışmalarınızda işbirliği yapmak bizleri çok mutlu eder. Tiyatro Şenliğinin öğrencilerimiz üzerindeki olumlu katkılarının farkındayız. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üzerimize düşeni yapmaya, ortak çalışmalarda bulunmaya hazırız.” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat