Europen 09 2022 Desktop

VALİ EROL AYYILDIZ ÇOCUKLAR BULUŞTU

Gündem 2 Ağustos 2022 17:12
Videoyu Aç VALİ EROL AYYILDIZ ÇOCUKLAR BULUŞTU
A
a

Bilgi Güvenliği Derneği Eskişehir İl Temsilciliği koordinatörlüğünde ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Eskişehir Valiliği, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bakka ve Siber Vatan proje ortaklığı ile gerçekleşen Dijital Akademi Yaz Kursu devam ediyor.

Melahat Ünügür Ortaokulu’nda gerçekleşen kamp yetenekli bir çok öğrenciyi bir araya getirmeyi başardı. Siber Vatan personeli tarafından verilen eğitimler robotik kodlama, yazılım ve siber güvenlik konularını kapsıyor. Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre Yaz kampını ziyaret etti.
Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız ve İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre kampta öğrencilerle bir araya gelerek sohbet ettiler. Vali Ayyıldız sohbetin ardından öğrencilere dondurma ikram etti. Toplu hatıra fotoğrafı çektiren Ayyıldız; öğrencilerin isteğini kırmadı ve basketbol sahasında çocuklarla beraber ter döktü. Önümüzdeki günlerde Aselsan ve Havelsan ziyaretleri için öğrencileri Ankara’ya götüreceklerini duyuran İl Temsilcisi Fatih Sert ve yönetimi ziyaretlerinden dolayı Vali Ayyıldız ve Töre’ ye teşekkür ettiler. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat