VATANDAŞ ŞİKAYETÇİ!!!

Gündem 3 Ocak 2022 15:40
Videoyu Aç VATANDAŞ ŞİKAYETÇİ!!!
A
a

Eskişehir’in Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi üzerinde yer alan zarar görmüş şerit ayırıcı takozlar, yoldan geçen araçlar için tehlike oluşturuyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kentin işlek noktalarından biri olan caddede daha önce şeritleri birbirinden ayırmak için belediye tarafından asfalta yerleştirilen ışıklı takozlar bulunuyor. Yol boyunca bir metre aralıklarla yerleştirilen ışıklı takozların, zamanla kırılıp parçalanmasıyla işlevini yitirdiği görülüyor. Takozlar, kullanılmaz hale gelmesine rağmen, parçaları asfaltta sivri şekilde kalarak araç lastikleri için tehlike arz ediyor. Asfaltta kalan cam ve metal parçalar, gün içerisinde üzerinden geçen araçlar için büyük risk oluşturuyor.
Araçları ile söz konusu yolu kullanan vatandaşlar sosyal medya üzerinden konu hakkında tepkilerini dile getirirken, kalan parçaların sivri olması nedeniyle lastiklerin zarar görebileceğini iddia etti. Vatandaşlar, bir an önce takozlardan geriye kalan cam ve metal parçaların sökülüp, asfaltın düzeltilmesini istediklerini söyledi. Şikayetlerini belediyeye de ileten vatandaşlar, isteklerinin kayıtsız kaldığını da belirtti. İHA

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir