Europen 09 2022 Desktop

VATANDAŞIN HAK ETTİĞİ HİZMETİ SUNUYORUZ

Gündem 17 Ağustos 2022 14:56
Videoyu Aç VATANDAŞIN HAK ETTİĞİ HİZMETİ SUNUYORUZ
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı’nda gerçekleştirilen çalışmaları yakından inceledi. Başkan Kurt, “Hemşerilerimize hak ettikleri hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmaları inceledi, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan Kurt incelemeler kapsamında ilk olarak Çankaya Mahallesi’nde yapımı devam eden 100.Yıl 30 Ağustos Zafer Parkı’nı inceledi. Park hakkında bilgiler alan Başkan Kurt, 30 Ağustos Zafer Parkı’nın çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda parkın hizmete açılacağını ifade etti.  Başkan Kurt, incelemeler kapsamında Çankaya Mahallesi’nde açılacak olan Çankaya Mahallesi Halk Merkezi’ni de ziyaret etti. Hazırlıkları devam eden Halk Merkezi’ni gezen Başkan Kurt, çalışmaları yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Kurt, Çankaya Halk Merkezi’ndeki çalışmaların kısa sürede tamamlanarak merkezin hizmete gireceğini söyledi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ
Başkan Kurt ayrıca Emek Mahallesi’nde farklı sokaklarda gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Teknik ekipten yapılacak yollar hakkında bilgi alan Başkan Kurt, çalışmaların aralıksız bir şekilde devam etmesi için talimat verdi.  Başkan Kurt son olarak Vadişehir Mahallesi’nde bulunan Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi ve Ahmet Ara Engelli Kreşinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi. Başkan Kurt incelemelerin ardından “Daha güzel bir Odunpazarı yapmak için canla başla çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Hemşerilerimize hak ettikleri hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Planlanan programlar dâhilinde yaptığımız çalışmalara devam edeceğiz” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat