Europen 09 2022 Desktop

VATANDAŞIN TEK İSTEĞİ HUZUR

Gündem 16 Ekim 2022 15:40
Videoyu Aç VATANDAŞIN TEK İSTEĞİ HUZUR
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il örgütü İl Başkanlığınca başlatılan çalışma kapsamında şehrin ilçelerini ziyaret ediyor, kırsalda yurttaşları dinliyor.

Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, İl Başkanı Recep Taşel ile ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile parti örgütünün de katıldığı ziyaretlerde heyet gruplar halinde hem ilçe merkezinde, hem de mahallelerde yurttaşları dinliyor. 

VATANDAŞIN TEK DERDİ GEÇİM SIKINTISI
Merkez ve mahellerde İnönüleri dinleyen CHP heyeti, “Hayat pahalılığı, geçim sıkıntısı Eskişehir’de de, kırsalda da vatandaşlarımızın tek sıkıntısı. Kahve kahve, dükkan dükkan, köy köy geziyor çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyoruz. Artık vatandaşlarımız huzur istiyor, refah içinde yaşayacağız bir Türkiye istiyor. Ziyaretlerimizde hem Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını iletiyor, hem de partimizin iktidar politikalarını anlatıyoruz. Saha hazır, biz hazırız! Millet iradesiyle huzur ve refah içinde yaşayacağımız yeni bir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat