VEKİLLERDEN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

Gündem 17 Nisan 2022 14:23
Videoyu Aç VEKİLLERDEN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET
A
a

CHP Milletvekilleri Yıldırım Kaya ve Mustafa Adıgüzel, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Köy Enstitüleri’nin 82. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ve CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesiyle 21 Köy Enstitüsü’ne gerçekleşecek ziyaret programına, ilk köy enstitüsüne ev sahipliği yapan Eskişehir’den başlayan vekiller, köy enstitülerinin önemine dikkat çekti.
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ve CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel’in de eşlik ettiği ziyarette CHP’li vekiller Kaya ve Adıgüzel, Başkan Büyükerşen’in gerek akademik alanda, gerekse belediyecilikte yaptığı çalışmalar ile Türkiye’ye örnek olduğunu belirtti. Eskişehir’de yapılan çalışmalarla gurur duyduklarını belirten CHP’li vekiller Kaya ve Adıgüzel, Başkan Büyükerşen’e hizmetleri nedeniyle teşekkür etti. Başkan Büyükerşen de nazik ziyaretleri nedeniyle Kaya ve Adıgüzel’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından sona erdi. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir