Europen 09 2022 Desktop

YALNIZ DEĞİLSİNİZ...

Gündem 10 Mart 2023 15:29
Videoyu Aç YALNIZ DEĞİLSİNİZ...
A
a

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla deprem bölgesinden kente gelen kadınlarla buluştu. Depremzede kadınlara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamını getirdiğini söyleyen Günay, “Maddi ve manevi olarak yalnız değilsiniz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Günay'ın iletişim ofisinden yapılan açıklamaya göre, Milletvekili Günay, Eskişehir Öğretmenevi'ndeki programa Vali Erol Ayyıldız'ın eşi Didem Dilek Ayyıldız ile katıldı. Daha sonra Günay, depremzede kadınlarla Eskişehir İl Ambulans Servisi Başhekimliği tarafından düzenlenen "Afetlerde Kadın Sağlığı" konulu söyleşide yer aldı.

YARALARI SARACAĞIZ
Açıklamada, söyleşideki ifadelerine yer verilen Milletvekili Emine Nur Günay, "Keşke başka vesilelerle bir araya gelseydik. Sizlere ilk olarak Cumhurbaşkanımızın selamını getirdim. Cumhurbaşkanımız deprem faciasından sonra bizleri görevlendirdi ve deprem bölgelerine intikal ettik. Ben Hatay'da idim. Valilerimiz, belediyelerimiz, devlet kurumlarımız, genel merkezimiz ve sivil toplum kuruluşlarımız ile alanda depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçları için çalışmalarda yer aldık. Biz gördüklerimize inanamadık, sizler bir de o anları yaşadınız. Ancak maddi ve manevi olarak yalnız değilsiniz. Hep birlikte yaraların maddi kısmını sararız. Devletimizin gücü, milletimizin feraseti ile bunları yaparız. Asıl konu manevi yaraları sarmak, psikolojik travmayı atlatmak” dedi. Yaşanan felaketi birlikte atlatacaklarını söyleyen Günay, Sizleri ağırlamak bizim için onur. Burada Valimiz Erol Ayyıldız ve Hanımefendinin himayesinde, sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız” şeklinde konuştu. AA


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat