YANLIŞ YAPIYORLAR

Gündem 28 Mart 2021 16:22
Videoyu Aç YANLIŞ YAPIYORLAR
A
a

Demokrat Parti İl Başkanı Hüseyin Özcan, “Mevcut iktidar partisi yanlış üzerine yanlış yapıyor. Türkiye Cumhuriyeti devletinde görülmemiş olaylar yaşanır hale geldi” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

 Demokrat Parti haftalık pazar toplantısı, partililerin katılımıyla il binasında gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan İl başkanı Özcan, iktidar partisini eleştirdi. Her hafta maalesef ki iktidar partisi diyerek başlamaktan yorulduklarını belirten Özcan, “Mevcut iktidar partisi yanlış üzerine yanlış yapıyor. Türkiye Cumhuriyeti devletinde görülmemiş olaylar yaşanır hale geldi. Bir milletvekilinin danışmanının kokain çeken görüntüleri bizleri üzmüştür. Bir de yetmez gibi yandaş avukatların talimatıyla kokain değil pudra şekeri diyerek savunma yapılıp serbest bırakılmıştır. Buradan vatandaşlarımıza sesleniyorum. Sakın pudra şekerini evinizde denemeye kalkmayın” dedi.
Hamamyolu’nun düzenlenmesi sürecinde doğal yapısını bozmayın, plastik zemin yapmayın diye uyarılarda bulunduklarını anımsatan Özcan, “Hamamyolu, fare yolu oldu. Plastik zeminler arasına fareler yuva yapmış ve özellikle gıda sektörüyle uğraşan esnafı huzursuz etmiştir” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat